fbpx

Gelorendog - doplnkové krmivo pre psov

Kĺbová výživa, ktorú psi milujú

 

Gelorendog sú chutné žuvacie želé kocky pre výživu a podporu psích kĺbov s prvotriednym zložením. Doplnkové krmivo pre psov Geloren dog obsahuje hneď päť aktívnych látok v maximálnej koncentrácii, ktoré zaistia komplexnú výživu psích kĺbov. Gelorendog je navoňaný udenou šunkou, po ktorej sa môžu psy užrať. Na rozdiel od kĺbovej výživy vo forme klasických práškov alebo tabliet môžete Geloren dávať aj ako odmenu. Jeho dávkovanie si užijete nielen vy, ale aj váš pes.

Aktívne látky obsiahnuté v kĺbovej výžive Gelorendog sa v psom organizme bežne vyskytujú a sú to základné stavebné kamene chrupaviek, väzov a šliach. Na rozdiel od bežných sirupov na kĺby, neobsahuje Gelorendog pre psov nevhodný cukor. Môžete ho teda bez obáv podávať počas neobmedzenej doby.

kloubni-vyziva-pro-psy-geloren-dog.jpg

Geloren dog

Kĺbová výživa, ktorá chutí

  • Pre správnu výživu kĺbov
  • 5 látok pre komplexnú starostlivosť
  • Chutné žuvacie kocky
  • Bez pridaného cukru
  • Vyvinuté a vyrobené v ČR

Kĺby ako v bavlnke

Geloren vďačí za svoju silu vysokému množstvu Nutrihylu®. Ide o špecifický typ kyseliny hyalurónovej určený k využitiu tráviacim traktom (z potravy). Kyselina hyalurónová je jednou z najdôležitejších zložiek kĺbovej tekutiny, ktorá premazáva kĺby, funguje ako tlmič nárazov a má blahodarný vplyv na chrupavky1.

Kedy siahnuť po Gelorene?

Geloren je vhodné podávať ako doplnkovú starostlivosť o kĺby psov. Vďaka svojmu zloženiu zaisťuje komplexnú starostlivosť o kĺby a predlžuje aktívny život psov. Podávajte:

  • pre správnu výživu kĺbov,
  • pri nadmernej záťaži,
  • pre ľahký pohyb aj v starobe

 

Dávkovanie si užijete

Praktický znovu otvárateľný obal obsahuje 90 žuvacích kociek a stredne veľkým psom vystačí na 30 dní. Geloren je aromatizovaný udenou šunkou a tá psom chutí! Môžete ho dávať ako maškrtu alebo odmenu za výkon. . Podávajte podľa váhy psa a to kedykoľvek počas dňa.

2020_04_geloren_dog_infografika_web_aktivnezviera_sk_kreslic-pltno-1.png

Podávajte každý deň 3 mesiace  a následne na 2 mesiace vysaďte, opakujte 3x ročne. V prípade potreby je možné Geloren podávať bez prestávky. Pre intenzívnu výživu kĺbov môžete prvý týždeň podávať dvojnásobné množstvo.

Nadupaný aktívnymi látkami

Žuvacie kocky Geloren obsahujú najvyššie množstvo aktívnych látok v dennej dávke. Gelorendog obsahuje 5 najdôležitejších látok potrebných pre správnu výživu kĺbu.

2020_04_geloren_dog_infografika_web_aktivnezviera_sk-02.png

Otestované veterinárnymi lekármi

Vplyv Gelorenu sme skúšali s veterinárnymi lekármi  v dvoch nezávislých testovaniach. Prvé kolo prebehlo na 19 psoch a druhé na 25 psoch. Po 2 mesačnej konzumácii Gelorenu sa zlepšila hybnosť  v prvej štúdii u 79 % psov, ve druhej štúdii došlo k zlepšeniu  u 87% psov. Sami majitelia často chvália, že k zvýšeniu aktivity psa došlo už po 14 dňoch konzumácie.

2020_04_geloren_dog_infografika_web_aktivnezviera_sk-03.png

Neprehliadajte začínajúce problémy

Aj pes môže mať problémy s kĺbmi. Bohužiaľ nevie hovoriť, tak si to majitelia často všimnú až keď pes začne krívať. To už býva väčšinou neskoro, pretože akákoľvek zmena na chrupavke je nevratná. Z tohto dôvodu odporúčame sledovať zmeny v správaní psíka a začať starať sa o jeho kĺby včas. Základné informácie môžete nájsť v tomto videu o kĺbových problémoch.

 

Všetko, čo kĺby potrebujú

Kyselina hyalurónová

Najdôležitejšia zložka kĺbovej tekutiny, premazáva kĺb a tlmí nárazy.

N-acetylglukozamín 

Zdroj glukozamínu, ktorý je súčasťou chrupavky. Napomáha pri jej regenerácii

Chondroitín sulfát 

Dôležitá časť chrupavky aj kĺbovej tekutiny. Pomáha udržiavať pružnosť, pevnosť a odolnosť chrupavky.

Hydrolyzovaný kolagén  

Vysoko vstrebateľná forma kolagénu. Ide o hlavnú stavebnú zložku chrupaviek, šliach a väzov.

Želatína 

Dobrý zdroj aminokyselín, predovšetkým glycínu a prolínu, látok významných pre tvorbu kolagénu a správnu funkciu chrupavky.